Drobečková navigace

Úvod > Občan > Aktuality > Rozvážka nákupů v naší obci z www.rohlik.cz

Rozvážka nákupů v naší obci z www.rohlik.cz



Od srpna začali rozvážet nákupy z Rohlik.cz do všech obcí ve správním území obce Chbany. Díky tomu si mohou naši obyvatelé teď jednoduše a rychle nakoupit online a kurýr nákup do pár hodin přiveze až ke dveřím, a to i během víkendů a svátků. Kurýři doručují v hodinových slotech. Jakkoliv velký je váš nákup, vynesou vám jej třeba do desátého patra a u větších nákupů je doprava vždy zdarma. Objednávat si můžete i do vratných tašek. Mají například klub ROHLÍČEK pro rodiny s dětmi do 12 let, nebo klub ROHLÍK BEZ BARIÉR pro seniory, či držitele průkazu ZTP. Tyto kluby jsou samozřejmě zdarma a nabízí spoustu výhod, jako dopravu zdarma v určité časy, slevy na vybrané produkty, a pro seniory, kteří nemají internet, nebo si třeba úplně nerozumí s technikou, nabízí možnost telefonických objednávek. Bližší informace na www.rohlik.cz 

Letáky ke stažení:

rohlik.cz.png

Rohlík bez bariér.png

Rohlíček.png