Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Turista > Kam za kulturou

Kam za kulturou


Turistická sezóna 2021

Oblíbená akceTuristická sezóna 2021proběhne letos od dubna až do srpna trochu netradičně. Těšit se ale můžete na bohatý program, který vás nenechá ani chvilku zahálet. Začínáme Dubnem s dominantami města, kdy poznáte vybrané ústecké dominanty v jiném světle. Jak se můžete zapojit? Soutěžní arch si můžete vyzvednout v Informačním středisku města Ústí nad Labem (Mírové náměstí 1/1, Palác Zdar) nebo stáhnout na webových stránkách města. Obejděte vytipované zajímavé dominanty a splňte uvedené úkoly. Vyplněný soutěžní arch odevzdejte v Informačním středisku města Ústí nad Labem nebo naskenujte a zašlete na e-mail: info.stredisko@magul.cz nejpozději do 3. 5. 2021. Odevzdáním řádně vyplněného soutěžního archu se zapojíte do losování o tři hodnotné turistické balíčky.

Více

Kadaňské pivní slavnosti 2021

Datum konání

Kadaňské pivní slavnosti jsou oslavou národního nápoje. Kultivace jeho požívání a obecná osvěta spojená s propagací malých pivovarů – to je hlavní motiv kadaňských Pivních slavností. Kromě ochutnávky piv a konzumace pochutin si návštěvníci mohou vybrat i z kulturní nabídky.

Více

Kadaňský Food festival 2021

Datum konání

V rámci třetího ročníku Food festivalu v Kadani k nám opět zavítají známí kuchaři v čele s Tomášem Kalinou. Můžete se těšit na ukázky kuchyní z celého světa. Součástí festivalu budou i prodejci různých druhů občerstvení. Od dobré kávy, italských specialit, lahodné čokolády, přes vegetariánskou kuchyni, rozmanité štrůdly, barevné makronky až ke kvalitnímu pivu a vínu. Každý si přijde na své a všechny chutě budou uspokojeny. Zájemci o degustaci vymazlených porciček z pánví našich kuchařských es si musí dopředu zajistit Food kartu, která bude v předprodeji začátkem července v Turistickém informačním centru. Cena je 190 Kč za celé šestichodové menu. Neváhejte s jejím pořízením – množství porcí, které lze vydat za jeden den je omezené.

Více

Advent v Kadani 2021

Již tradiční adventní trhy v Kadani se budou i letos konat na Mírovém náměstí. Seženete na nich nejen vše potřebné pro adventní, resp. vánoční výzdobu svého domova, ale také se seznámíte s tradičními řemesly a vánočními zvyky. Vyvrcholením adventních trhů bude ohňostroj a rozsvícení vánočního stromku.

Více