Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Turista > Festpouť Poláky > Festival 2022

Festpouť Poláky 2022 (11. ročník)

Kdy: 20.8.2022 (sobota) od 11:30 hodin

Kde: fotbalové hřiště v obci Poláky u Nechranické přehrady

Vstupné: tradičně u nás ZDARMA :)

 Plakát.png

plakát ke stažení

 

 

Spanilá jízda (pozor změna - spanilá jízda od 13:20 hodin), výstava a sraz motorek a historické vojenské techniky, soutěže (páka, sudotoč, hod pneumatikou, stánky nejen s občerstvením, malování na obličej, airbrush tetování, kolotoče, vyhlídkové lety vrtulníkem, již tradičně možnost památečního fota v Happy Boxu za pouhých 50,-Kč a tentokrát se můžete těšit na výstavu originálních filmových plakátů 20. století. 

 

Možnost využití vlakové dopravy na naši akci v rámci letního provozu Doupovské dráhy.

 

VE SPOLUPRÁCI S OBCÍ BŘEZNO BUDE I LETOS ZAJISTĚNA ZDARMA KYVADLOVÁ AUTOBUSOVÁ DOPRAVA MEZI BŘEZENSKOU POUTÍ A NAŠÍM FESTIVALEM. plakát ke stažení na Březenskou pouť

 

 

Účinkující (změna programu vyhrazena):

Guns N´ Roses Tribute

Katarína Knechtová

Křídla

Pekař

Robin Mood

Tlustá Berta

Voxel

 

 

Česká značka Bombus spustila samplingový projekt „Milión tyčinek“. Chce dodat energii všem kulturním, společenským a sportovním eventům. Nabízí proto zdravé Bombus Raw Energy jako podporu a motivaci pro jejich pořádání a jediné co chce, aby si akce účastníci a pořadatelé společně s jejich tyčinkami konečně pořádně užili... a my můžeme s radostí oznámit, že i naše akce byla podpořena a na akci budeme ZDARMA rozdávat 2000 tyčinek. Kdo dříve přijde, ten má :)

podpora.jpg 

BOMBUS_NEGATIV.png

Minulý ročník: